SCMS5D12-4R7
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCMS5D12-4R7
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 4.7UH 1.37A 129 MOHM
Arkusze danych: SCMS5D12-4R7.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCMS5D12-4R7
Part Number SCMS5D12-4R7 Producent Bel
Opis FIXED IND 4.7UH 1.37A 129 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 220906 pcs Arkusz danych SCMS5D12-4R7.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCMS5D12
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 4.7µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.049" (1.25mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 4.7µH Shielded Inductor 1.37A 129 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 129 mOhm Max
Aktualna ocena 1.37A Obecny - Nasycenie 1A