SCB75F-271
BelBel
SCB75F-271 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCB75F-271
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 270UH 470MA 1.55 OHM
Arkusze danych: SCB75F-271.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCB75F-271
Part Number SCB75F-271 Producent Bel
Opis FIXED IND 270UH 470MA 1.55 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 184159 pcs Arkusz danych SCB75F-271.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Zastawianie Unshielded Seria SCB75F
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 270µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.217" (5.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 1.55 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.55 Ohm Max
Aktualna ocena 470mA Obecny - Nasycenie 280mA