SC63LCB-1R5
BelBel
SC63LCB-1R5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC63LCB-1R5
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD
Arkusze danych: SC63LCB-1R5.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC63LCB-1R5
Part Number SC63LCB-1R5 Producent Bel
Opis FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 132281 pcs Arkusz danych SC63LCB-1R5.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SC63LCB
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1.5µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1.5µH Shielded Inductor 4.6A 16 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 16 mOhm Max
Aktualna ocena 4.6A Obecny - Nasycenie 2.93A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC63LCB-120
SC63LCB-120
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 12UH 2.3A 66 MOHM SMD
Na stanie: 111753 pcs
Pobieranie: SC63LCB-120.pdf
RFQ
SC63LCB-150
SC63LCB-150
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 15UH 2.22A 79 MOHM SMD
Na stanie: 137939 pcs
Pobieranie: SC63LCB-150.pdf
RFQ
SC63LCB-270
SC63LCB-270
Opis: FIXED IND 27UH 1.42A 150 MOHM
Pobieranie: SC63LCB-270.pdf
SC63LCB-151
SC63LCB-151
Opis: FIXED IND 150UH 600MA 778 MOHM
Pobieranie: SC63LCB-151.pdf
SC63LCB-330
SC63LCB-330
Opis: FIXED IND 33UH 1.35A 175 MOHM
Pobieranie: SC63LCB-330.pdf
SC63LCB-390
SC63LCB-390
Opis: FIXED IND 39UH 1.21A 188 MOHM
Pobieranie: SC63LCB-390.pdf
SC63LCB-3R6
SC63LCB-3R6
Opis: FIXED IND 3.6UH 4.15A 27 MOHM
Pobieranie: SC63LCB-3R6.pdf
SC63LCB-1R0
SC63LCB-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
Pobieranie: SC63LCB-1R0.pdf
SC63LCB-180
SC63LCB-180
Opis: FIXED IND 18UH 1.99A 100 MOHM
Pobieranie: SC63LCB-180.pdf
SC63LCB-101
SC63LCB-101
Opis: FIXED IND 100UH 800MA 519 MOHM
Pobieranie: SC63LCB-101.pdf
SC63LCB-2R2
SC63LCB-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM
Pobieranie: SC63LCB-2R2.pdf
SC63LCB-220
SC63LCB-220
Opis: FIXED IND 22UH 1.5A 119 MOHM SMD
Pobieranie: SC63LCB-220.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...