SC52LC-2R2
BelBel
SC52LC-2R2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC52LC-2R2
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 2.2UH 3A 59 MOHM SMD
Arkusze danych: SC52LC-2R2.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC52LC-2R2
Part Number SC52LC-2R2 Producent Bel
Opis FIXED IND 2.2UH 3A 59 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 130979 pcs Arkusz danych SC52LC-2R2.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SC52LC
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 2.2µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 2.2µH Shielded Inductor 3A 59 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 59 mOhm Max
Aktualna ocena 3A Obecny - Nasycenie 1.63A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC52LC-220
SC52LC-220
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 22UH 980MA 320 MOHM
Na stanie: 123833 pcs
Pobieranie: SC52LC-220.pdf
RFQ
SC52LC-330
SC52LC-330
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 33UH 780MA 455 MOHM
Na stanie: 115762 pcs
Pobieranie: SC52LC-330.pdf
RFQ
SC52LC-150
SC52LC-150
Opis: FIXED IND 15UH 1.16A 230 MOHM
Pobieranie: SC52LC-150.pdf
SC52LC-680
SC52LC-680
Opis: FIXED IND 68UH 480MA 1.13 OHM
Pobieranie: SC52LC-680.pdf
SC52LC-6R8
SC52LC-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 1.6A 105 MOHM
Pobieranie: SC52LC-6R8.pdf
SC52LC-2R5
SC52LC-2R5
Opis: FIXED IND 2.5UH 2.1A 73 MOHM SMD
Pobieranie: SC52LC-2R5.pdf
SC52-R80
SC52-R80
Opis: FIXED IND 800NH 3.5A 29 MOHM SMD
Pobieranie: SC52-R80.pdf
SC52LC-470
SC52LC-470
Opis: FIXED IND 47UH 600MA 730 MOHM
Pobieranie: SC52LC-470.pdf
SC52LC-101
SC52LC-101
Opis: FIXED IND 100UH 380MA 1.65 OHM
Pobieranie: SC52LC-101.pdf
SC52LC-4R7
SC52LC-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 1.78A 87 MOHM
Pobieranie: SC52LC-4R7.pdf
SC52LC-100
SC52LC-100
Opis: FIXED IND 10UH 1.44A 150 MOHM
Pobieranie: SC52LC-100.pdf
SC52LC-1R2
SC52LC-1R2
Opis: FIXED IND 1.2UH 3.3A 44 MOHM SMD
Pobieranie: SC52LC-1R2.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...