SC5040FH-142
BelBel
SC5040FH-142 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC5040FH-142
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 1.4MH 700MA 1.59 OHM
Arkusze danych: SC5040FH-142.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC5040FH-142
Part Number SC5040FH-142 Producent Bel
Opis FIXED IND 1.4MH 700MA 1.59 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76866 pcs Arkusz danych SC5040FH-142.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC5040FH
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1.4mH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.484" (12.30mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1.4mH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 1.59 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.59 Ohm Max
Aktualna ocena 700mA Obecny - Nasycenie 1.5A
Produkty powiązane
SC5040F-681
SC5040F-681
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 680UH 1A 890 MOHM SMD
Na stanie: 101654 pcs
Pobieranie: SC5040F-681.pdf
RFQ
SC5040F-6R8
SC5040F-6R8
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 6.8UH 11.2A 11.5 MOHM
Na stanie: 96531 pcs
Pobieranie: SC5040F-6R8.pdf
RFQ
SC5040F-680
SC5040F-680
Opis: FIXED IND 68UH 3.2A 100 MOHM SMD
Pobieranie: SC5040F-680.pdf
SC5040FH-100
SC5040FH-100
Opis: FIXED IND 10UH 10A 14.1 MOHM SMD
Pobieranie: SC5040FH-100.pdf
SC5040FH-331
SC5040FH-331
Opis: FIXED IND 330UH 1.8A 325 MOHM
Pobieranie: SC5040FH-331.pdf
SC5040FH-150
SC5040FH-150
Opis: FIXED IND 15UH 7.5A 20 MOHM SMD
Pobieranie: SC5040FH-150.pdf
SC5040FH-120
SC5040FH-120
Opis: FIXED IND 12UH 8.5A 15.5 MOHM
Pobieranie: SC5040FH-120.pdf
SC5040FH-220
SC5040FH-220
Opis: FIXED IND 22UH 5.2A 24 MOHM SMD
Pobieranie: SC5040FH-220.pdf
SC5040FH-101
SC5040FH-101
Opis: FIXED IND 100UH 3.2A 115 MOHM
Pobieranie: SC5040FH-101.pdf
SC5040FH-2R8
SC5040FH-2R8
Opis: FIXED IND 2.8UH 16A 5.2 MOHM SMD
Pobieranie: SC5040FH-2R8.pdf
SC5040FH-330
SC5040FH-330
Opis: FIXED IND 33UH 4.4A 37 MOHM SMD
Pobieranie: SC5040FH-330.pdf
SC5040FH-180
SC5040FH-180
Opis: FIXED IND 18UH 6.8A 22 MOHM SMD
Pobieranie: SC5040FH-180.pdf
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...