SC5022F-681
BelBel
SC5022F-681 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC5022F-681
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 680UH 680MA 1.24 OHM
Arkusze danych: SC5022F-681.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC5022F-681
Part Number SC5022F-681 Producent Bel
Opis FIXED IND 680UH 680MA 1.24 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83101 pcs Arkusz danych SC5022F-681.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC5022F
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 680µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.280" (7.11mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 680µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 1.24 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.24 Ohm Max
Aktualna ocena 680mA Obecny - Nasycenie 1.2A
Produkty powiązane
SC5022FH-150
SC5022FH-150
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 15UH 4.8A 32 MOHM SMD
Na stanie: 69309 pcs
Pobieranie: SC5022FH-150.pdf
RFQ
SC5022FH-220
SC5022FH-220
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 22UH 3.6A 50 MOHM SMD
Na stanie: 57076 pcs
Pobieranie: SC5022FH-220.pdf
RFQ
SC5022F-3R3
SC5022F-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 8A 15 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-3R3.pdf
SC5022F-6R8
SC5022F-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 5.6A 25 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-6R8.pdf
SC5022F-471
SC5022F-471
Opis: FIXED IND 470UH 800MA 850 MOHM
Pobieranie: SC5022F-471.pdf
SC5022F-5R6
SC5022F-5R6
Opis: FIXED IND 5.6UH 6.3A 20 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-5R6.pdf
SC5022FH-1R5
SC5022FH-1R5
Opis: FIXED IND 1.5UH 14.2A 4 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022FH-1R5.pdf
SC5022F-680
SC5022F-680
Opis: FIXED IND 68UH 2.36A 130 MOHM
Pobieranie: SC5022F-680.pdf
SC5022F-4R7
SC5022F-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 7.1A 19 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-4R7.pdf
SC5022FH-100
SC5022FH-100
Opis: FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022FH-100.pdf
SC5022F-470
SC5022F-470
Opis: FIXED IND 47UH 2.8A 86 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-470.pdf
SC5022FH-2R2
SC5022FH-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022FH-2R2.pdf
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...