SC5022F-331
BelBel
SC5022F-331 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC5022F-331
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
Arkusze danych: SC5022F-331.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC5022F-331
Part Number SC5022F-331 Producent Bel
Opis FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78283 pcs Arkusz danych SC5022F-331.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC5022F
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 330µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.280" (7.11mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 560 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max
Aktualna ocena 1A Obecny - Nasycenie 1.9A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC5022F-3R3
SC5022F-3R3
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 3.3UH 8A 15 MOHM SMD
Na stanie: 102423 pcs
Pobieranie: SC5022F-3R3.pdf
RFQ
SC5022F-5R6
SC5022F-5R6
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 5.6UH 6.3A 20 MOHM SMD
Na stanie: 94284 pcs
Pobieranie: SC5022F-5R6.pdf
RFQ
SC5022F-680
SC5022F-680
Opis: FIXED IND 68UH 2.36A 130 MOHM
Pobieranie: SC5022F-680.pdf
SC5022F-471
SC5022F-471
Opis: FIXED IND 470UH 800MA 850 MOHM
Pobieranie: SC5022F-471.pdf
SC5022F-1R0
SC5022F-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 10.5A 9 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-1R0.pdf
SC5022F-220
SC5022F-220
Opis: FIXED IND 22UH 3.9A 47 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-220.pdf
SC5022F-330
SC5022F-330
Opis: FIXED IND 33UH 3.3A 66 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-330.pdf
SC5022F-2R2
SC5022F-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 9A 14 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-2R2.pdf
SC5022F-151
SC5022F-151
Opis: FIXED IND 150UH 1.6A 250 MOHM
Pobieranie: SC5022F-151.pdf
SC5022F-470
SC5022F-470
Opis: FIXED IND 47UH 2.8A 86 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-470.pdf
SC5022F-221
SC5022F-221
Opis: FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM
Pobieranie: SC5022F-221.pdf
SC5022F-4R7
SC5022F-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 7.1A 19 MOHM SMD
Pobieranie: SC5022F-4R7.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...