SC43B-1R8
BelBel
SC43B-1R8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC43B-1R8
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 1.8UH 2.8A 63 MOHM SMD
Arkusze danych: SC43B-1R8.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC43B-1R8
Part Number SC43B-1R8 Producent Bel
Opis FIXED IND 1.8UH 2.8A 63 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 127252 pcs Arkusz danych SC43B-1R8.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.169" W (4.80mm x 4.30mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC43B
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz Indukcyjność 1.8µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.138" (3.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 63 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 63 mOhm Max
Aktualna ocena 2.8A Obecny - Nasycenie 2A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC43B-1R4
SC43B-1R4
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 1.4UH 3A 56 MOHM SMD
Na stanie: 116488 pcs
Pobieranie: SC43B-1R4.pdf
RFQ
SC43B-120
SC43B-120
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 12UH 1.23A 210 MOHM
Na stanie: 131675 pcs
Pobieranie: SC43B-120.pdf
RFQ
SC43B-220
SC43B-220
Opis: FIXED IND 22UH 920MA 378 MOHM
Pobieranie: SC43B-220.pdf
SC43B-100
SC43B-100
Opis: FIXED IND 10UH 1.3A 182 MOHM SMD
Pobieranie: SC43B-100.pdf
SC43B-150
SC43B-150
Opis: FIXED IND 15UH 1.13A 235 MOHM
Pobieranie: SC43B-150.pdf
SC43B-2R2
SC43B-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 2.7A 71 MOHM SMD
Pobieranie: SC43B-2R2.pdf
SC43B-390
SC43B-390
Opis: FIXED IND 39UH 660MA 587 MOHM
Pobieranie: SC43B-390.pdf
SC43B-330
SC43B-330
Opis: FIXED IND 33UH 740MA 540 MOHM
Pobieranie: SC43B-330.pdf
SC43B-180
SC43B-180
Opis: FIXED IND 18UH 1A 338 MOHM SMD
Pobieranie: SC43B-180.pdf
SC43B-1R0
SC43B-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 3.1A 48 MOHM SMD
Pobieranie: SC43B-1R0.pdf
SC43B-2R7
SC43B-2R7
Opis: FIXED IND 2.7UH 2.6A 78 MOHM SMD
Pobieranie: SC43B-2R7.pdf
SC43B-270
SC43B-270
Opis: FIXED IND 27UH 830MA 522 MOHM
Pobieranie: SC43B-270.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...