SC414MF-330
BelBel
SC414MF-330 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC414MF-330
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 33UH 520MA 905 MOHM
Arkusze danych: SC414MF-330.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC414MF-330
Part Number SC414MF-330 Producent Bel
Opis FIXED IND 33UH 520MA 905 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 144047 pcs Arkusz danych SC414MF-330.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SC414MF
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 33µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.059" (1.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 33µH Shielded Inductor 520mA 905 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 905 mOhm Max
Aktualna ocena 520mA Obecny - Nasycenie 440mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC414MF-560
SC414MF-560
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 56UH 380MA 1.48 OHM
Na stanie: 138772 pcs
Pobieranie: SC414MF-560.pdf
RFQ
SC414MF-390
SC414MF-390
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 39UH 440MA 1.19 OHM
Na stanie: 167613 pcs
Pobieranie: SC414MF-390.pdf
RFQ
SC414MF-470
SC414MF-470
Opis: FIXED IND 47UH 400MA 1.32 OHM
Pobieranie: SC414MF-470.pdf
SC414MF-5R6
SC414MF-5R6
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.3A 188 MOHM
Pobieranie: SC414MF-5R6.pdf
SC414MF-180
SC414MF-180
Opis: FIXED IND 18UH 680MA 497 MOHM
Pobieranie: SC414MF-180.pdf
SC414MF-4R7
SC414MF-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 1.4A 154 MOHM
Pobieranie: SC414MF-4R7.pdf
SC414MF-2R2
SC414MF-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 1.78A 124 MOHM
Pobieranie: SC414MF-2R2.pdf
SC414MF-270
SC414MF-270
Opis: FIXED IND 27UH 620MA 792 MOHM
Pobieranie: SC414MF-270.pdf
SC414MF-3R3
SC414MF-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 1.55A 137 MOHM
Pobieranie: SC414MF-3R3.pdf
SC414MF-1R0
SC414MF-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 2.65A 63 MOHM SMD
Pobieranie: SC414MF-1R0.pdf
SC414MF-1R5
SC414MF-1R5
Opis: FIXED IND 1.5UH 2.1A 106 MOHM
Pobieranie: SC414MF-1R5.pdf
SC414MF-220
SC414MF-220
Opis: FIXED IND 22UH 660MA 569 MOHM
Pobieranie: SC414MF-220.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...