SC4020FH-680
BelBel
SC4020FH-680 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC4020FH-680
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 68UH 1.9A 185 MOHM SMD
Arkusze danych: SC4020FH-680.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC4020FH-680
Part Number SC4020FH-680 Producent Bel
Opis FIXED IND 68UH 1.9A 185 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71088 pcs Arkusz danych SC4020FH-680.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.768" L x 0.524" W (19.50mm x 13.30mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC4020FH
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 68µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.272" (6.90mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 185 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 185 mOhm Max
Aktualna ocena 1.9A Obecny - Nasycenie 2A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC4020FH-220
SC4020FH-220
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 22UH 3.5A 63 MOHM SMD
Na stanie: 81063 pcs
Pobieranie: SC4020FH-220.pdf
RFQ
SC4020FH-2R2
SC4020FH-2R2
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 2.2UH 11A 7.5 MOHM SMD
Na stanie: 88015 pcs
Pobieranie: SC4020FH-2R2.pdf
RFQ
SC4020FH-2R8
SC4020FH-2R8
Opis: FIXED IND 2.8UH 9.6A 10 MOHM SMD
Pobieranie: SC4020FH-2R8.pdf
SC4020FH-470
SC4020FH-470
Opis: FIXED IND 47UH 2.1A 132 MOHM SMD
Pobieranie: SC4020FH-470.pdf
SC402S
SC402S
Producenci: 3M
Opis: CONTROLLER 4-WIRE SER RESISTIVE
Pobieranie: SC402S.pdf
SC403MLTRT
SC403MLTRT
Producenci: Semtech
Opis: IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 32MLPQ
Pobieranie: SC403MLTRT.pdf
SC403BMLTRT
SC403BMLTRT
Producenci: Semtech
Pobieranie: SC403BMLTRT.pdf
SC4020FH-330
SC4020FH-330
Opis: FIXED IND 33UH 2.8A 102 MOHM SMD
Pobieranie: SC4020FH-330.pdf
SC4020FH-R35
SC4020FH-R35
Opis: FIXED IND 350NH 20A 2.5 MOHM SMD
Pobieranie: SC4020FH-R35.pdf
SC4020FH-4R7
SC4020FH-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 7.7A 15 MOHM SMD
Pobieranie: SC4020FH-4R7.pdf
SC4020FH-6R8
SC4020FH-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 6.2A 22 MOHM SMD
Pobieranie: SC4020FH-6R8.pdf
SC402BMLTRT
SC402BMLTRT
Pobieranie: SC402BMLTRT.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...