SC3DF-1R5
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC3DF-1R5
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD
Arkusze danych: SC3DF-1R5.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC3DF-1R5
Part Number SC3DF-1R5 Producent Bel
Opis FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 168382 pcs Arkusz danych SC3DF-1R5.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC3DF
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1.5µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.122" (3.10mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 84 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 84 mOhm Max
Aktualna ocena 2.6A Obecny - Nasycenie 1.22A
Produkty powiązane
SC3DF-221
SC3DF-221
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
Na stanie: 160112 pcs
Pobieranie: SC3DF-221.pdf
RFQ
SC3DF-151
SC3DF-151
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 150UH 330MA 4.13 OHM
Na stanie: 163792 pcs
Pobieranie: SC3DF-151.pdf
RFQ
SC3DF-181
SC3DF-181
Opis: FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
Pobieranie: SC3DF-181.pdf
SC3DF-330
SC3DF-330
Opis: FIXED IND 33UH 720MA 903 MOHM
Pobieranie: SC3DF-330.pdf
SC3DF-271
SC3DF-271
Opis: FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM
Pobieranie: SC3DF-271.pdf
SC3DF-150
SC3DF-150
Opis: FIXED IND 15UH 920MA 400 MOHM
Pobieranie: SC3DF-150.pdf
SC3DF-180
SC3DF-180
Opis: FIXED IND 18UH 880MA 450 MOHM
Pobieranie: SC3DF-180.pdf
SC3DF-2R2
SC3DF-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
Pobieranie: SC3DF-2R2.pdf
SC3DF-270
SC3DF-270
Opis: FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM
Pobieranie: SC3DF-270.pdf
SC3DF-121
SC3DF-121
Opis: FIXED IND 120UH 360MA 3.5 OHM
Pobieranie: SC3DF-121.pdf
SC3DF-1R0
SC3DF-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
Pobieranie: SC3DF-1R0.pdf
SC3DF-220
SC3DF-220
Opis: FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
Pobieranie: SC3DF-220.pdf
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...