SC3326F-471
BelBel
SC3326F-471 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC3326F-471
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 470UH 600MA 1.25 OHM
Arkusze danych: SC3326F-471.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC3326F-471
Part Number SC3326F-471 Producent Bel
Opis FIXED IND 470UH 600MA 1.25 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 131671 pcs Arkusz danych SC3326F-471.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC3326F
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 470µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 470µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 1.25 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Aktualna ocena 600mA Obecny - Nasycenie 1.1A
Produkty powiązane
SC3326F-220
SC3326F-220
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 22UH 3A 67 MOHM SMD
Na stanie: 137418 pcs
Pobieranie: SC3326F-220.pdf
RFQ
SC3326F-681
SC3326F-681
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 680UH 540MA 1.8 OHM
Na stanie: 117166 pcs
Pobieranie: SC3326F-681.pdf
RFQ
SC3340F-100
SC3340F-100
Opis: FIXED IND 10UH 5.4A 40 MOHM SMD
Pobieranie: SC3340F-100.pdf
SC3326F-4R7
SC3326F-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 7.2A 18 MOHM SMD
Pobieranie: SC3326F-4R7.pdf
SC3326F-680
SC3326F-680
Opis: FIXED IND 68UH 1.7A 200 MOHM SMD
Pobieranie: SC3326F-680.pdf
SC3326F-221
SC3326F-221
Opis: FIXED IND 220UH 860MA 600 MOHM
Pobieranie: SC3326F-221.pdf
SC3326F-470
SC3326F-470
Opis: FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
Pobieranie: SC3326F-470.pdf
SC3326F-3R3
SC3326F-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 8.3A 14 MOHM SMD
Pobieranie: SC3326F-3R3.pdf
SC3326F-331
SC3326F-331
Opis: FIXED IND 330UH 700MA 880 MOHM
Pobieranie: SC3326F-331.pdf
SC3326F-330
SC3326F-330
Opis: FIXED IND 33UH 2.5A 100 MOHM SMD
Pobieranie: SC3326F-330.pdf
SC3326F-6R8
SC3326F-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 6A 23 MOHM SMD
Pobieranie: SC3326F-6R8.pdf
SC33303440
SC33303440
Producenci: Skyworks Solutions, Inc.
Opis: CAP SILICON 333PF 20% SMD
Pobieranie: SC33303440.pdf
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...