SC3316F-470
BelBel
SC3316F-470 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC3316F-470
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 47UH 1.8A 160 MOHM SMD
Arkusze danych: SC3316F-470.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC3316F-470
Part Number SC3316F-470 Producent Bel
Opis FIXED IND 47UH 1.8A 160 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 167665 pcs Arkusz danych SC3316F-470.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 47µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.205" (5.21mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 160 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Aktualna ocena 1.8A Obecny - Nasycenie 1.6A
Produkty powiązane
SC3316F-4R7
SC3316F-4R7
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 4.7UH 5.6A 18 MOHM SMD
Na stanie: 155351 pcs
Pobieranie: SC3316F-4R7.pdf
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
Na stanie: 159969 pcs
Pobieranie: SC3316F-221.pdf
RFQ
SC3316F-471
SC3316F-471
Opis: FIXED IND 470UH 600MA 1.27 OHM
Pobieranie: SC3316F-471.pdf
SC3316F-681
SC3316F-681
Opis: FIXED IND 680UH 420MA 2.2 OHM
Pobieranie: SC3316F-681.pdf
SC3316F-3R3
SC3316F-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 6.5A 15 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-3R3.pdf
SC3316F-2R2
SC3316F-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 7A 13 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-2R2.pdf
SC3316F-680
SC3316F-680
Opis: FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-680.pdf
SC3316F-330
SC3316F-330
Opis: FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-330.pdf
SC3316FH-1R0
SC3316FH-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 10.5A 6 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316FH-1R0.pdf
SC3316F-6R8
SC3316F-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 4.5A 27 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-6R8.pdf
SC3316F-220
SC3316F-220
Opis: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316F-220.pdf
SC3316F-331
SC3316F-331
Opis: FIXED IND 330UH 680MA 1.02 OHM
Pobieranie: SC3316F-331.pdf
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...