SC3308F-681
BelBel
SC3308F-681 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC3308F-681
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 680UH 240MA 5.3 OHM
Arkusze danych: SC3308F-681.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC3308F-681
Part Number SC3308F-681 Producent Bel
Opis FIXED IND 680UH 240MA 5.3 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 131946 pcs Arkusz danych SC3308F-681.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC3308F
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 680µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 680µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 5.3 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.3 Ohm Max
Aktualna ocena 240mA Obecny - Nasycenie 200mA
Produkty powiązane
SC3316C-151
SC3316C-151
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 150UH 490MA 1.29 OHM
Na stanie: 132981 pcs
Pobieranie: SC3316C-151.pdf
RFQ
SC3308F-331
SC3308F-331
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 330UH 380MA 2.7 OHM
Na stanie: 144788 pcs
Pobieranie: SC3308F-331.pdf
RFQ
SC3308F-330
SC3308F-330
Opis: FIXED IND 33UH 1.3A 300 MOHM SMD
Pobieranie: SC3308F-330.pdf
SC3308F-471
SC3308F-471
Opis: FIXED IND 470UH 280MA 4 OHM SMD
Pobieranie: SC3308F-471.pdf
SC3316C-150
SC3316C-150
Opis: FIXED IND 15UH 1.87A 150 MOHM
Pobieranie: SC3316C-150.pdf
SC3316C-102
SC3316C-102
Opis: FIXED IND 1MH 200MA 9.6 OHM SMD
Pobieranie: SC3316C-102.pdf
SC3308F-221
SC3308F-221
Opis: FIXED IND 220UH 480MA 1.9 OHM
Pobieranie: SC3308F-221.pdf
SC3308F-680
SC3308F-680
Opis: FIXED IND 68UH 820MA 660 MOHM
Pobieranie: SC3308F-680.pdf
SC3316C-100
SC3316C-100
Opis: FIXED IND 10UH 2.34A 101 MOHM
Pobieranie: SC3316C-100.pdf
SC3308F-470
SC3308F-470
Opis: FIXED IND 47UH 1A 390 MOHM SMD
Pobieranie: SC3308F-470.pdf
SC3316C-101
SC3316C-101
Opis: FIXED IND 100UH 610MA 924 MOHM
Pobieranie: SC3316C-101.pdf
SC3316C-1R0
SC3316C-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 6A 21 MOHM SMD
Pobieranie: SC3316C-1R0.pdf
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...