SC312MF-1R5
BelBel
SC312MF-1R5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC312MF-1R5
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 1.5UH 1.5A 104 MOHM
Arkusze danych: SC312MF-1R5.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC312MF-1R5
Part Number SC312MF-1R5 Producent Bel
Opis FIXED IND 1.5UH 1.5A 104 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 121296 pcs Arkusz danych SC312MF-1R5.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Zastawianie Shielded Seria SC312MF
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1.5µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.053" (1.35mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 104 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 104 mOhm Max
Aktualna ocena 1.5A Obecny - Nasycenie 2.5A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC312MF-220
SC312MF-220
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 22UH 400MA 1.4 OHM SMD
Na stanie: 118777 pcs
Pobieranie: SC312MF-220.pdf
RFQ
SC312MF-390
SC312MF-390
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 39UH 270MA 2.85 OHM
Na stanie: 117346 pcs
Pobieranie: SC312MF-390.pdf
RFQ
SC312MF-180
SC312MF-180
Opis: FIXED IND 18UH 440MA 1.16 OHM
Pobieranie: SC312MF-180.pdf
SC312MF-100
SC312MF-100
Opis: FIXED IND 10UH 580MA 673 MOHM
Pobieranie: SC312MF-100.pdf
SC3120A
SC3120A
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: S.S. CONTROL 3 CHANNEL CHASER
Pobieranie: SC3120A.pdf
SC312MF-2R2
SC312MF-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 1.2A 157 MOHM
Pobieranie: SC312MF-2R2.pdf
SC312MF-150
SC312MF-150
Opis: FIXED IND 15UH 480MA 900 MOHM
Pobieranie: SC312MF-150.pdf
SC312MF-3R3
SC312MF-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 980MA 210 MOHM
Pobieranie: SC312MF-3R3.pdf
SC312MF-120
SC312MF-120
Opis: FIXED IND 12UH 500MA 792 MOHM
Pobieranie: SC312MF-120.pdf
SC312MF-1R0
SC312MF-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 1.6A 87 MOHM SMD
Pobieranie: SC312MF-1R0.pdf
SC312MF-270
SC312MF-270
Opis: FIXED IND 27UH 380MA 1.65 OHM
Pobieranie: SC312MF-270.pdf
SC312MF-330
SC312MF-330
Opis: FIXED IND 33UH 330MA 2.4 OHM SMD
Pobieranie: SC312MF-330.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...