SC2506-150
BelBel
SC2506-150 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC2506-150
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 15UH 900MA 300 MOHM
Arkusze danych: SC2506-150.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC2506-150
Part Number SC2506-150 Producent Bel
Opis FIXED IND 15UH 900MA 300 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 159152 pcs Arkusz danych SC2506-150.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.364" L x 0.310" W (9.25mm x 7.87mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC2506
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 15µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.065" (1.65mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 15µH Unshielded Inductor 900mA 300 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Aktualna ocena 900mA Obecny - Nasycenie 900mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC2506-331
SC2506-331
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 330UH 190MA 7.3 OHM
Na stanie: 142258 pcs
Pobieranie: SC2506-331.pdf
RFQ
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 47UH 560MA 880 MOHM
Na stanie: 164596 pcs
Pobieranie: SC2506-470.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 10UH 1.1A 240 MOHM SMD
Opis: FIXED IND 220UH 240MA 4.6 OHM
Producenci: Cardinal Components
Opis: PROG SOCKET CPPX8 SMT PLSTC PKG
Pobieranie:
Opis: FIXED IND 1MH 130MA 20.6 OHM SMD
SC250
SC250
Producenci: Mallory Sonalert Products
Opis: AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Pobieranie: SC250.pdf
Opis: FIXED IND 150UH 300MA 3.4 OHM
Opis: FIXED IND 33UH 680MA 650 MOHM
Producenci: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis: SCREW JACK/THUMB EFP S&CM #10
Pobieranie:
Opis: FIXED IND 22UH 780MA 420 MOHM
Opis: FIXED IND 100UH 400MA 2 OHM SMD
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...