SC2220-681
BelBel
SC2220-681 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC2220-681
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 680UH 190MA 11.34 OHM
Arkusze danych: SC2220-681.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC2220-681
Part Number SC2220-681 Producent Bel
Opis FIXED IND 680UH 190MA 11.34 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 160464 pcs Arkusz danych SC2220-681.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.236" L x 0.209" W (6.00mm x 5.30mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC2220
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 680µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.197" (5.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 680µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 11.34 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 11.34 Ohm Max
Aktualna ocena 190mA Obecny - Nasycenie 190mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC2220-6R8
SC2220-6R8
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 6.8UH 2.38A 104 MOHM
Na stanie: 168346 pcs
Pobieranie: SC2220-6R8.pdf
RFQ
SC2220-471
SC2220-471
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 470UH 230MA 7.56 OHM
Na stanie: 152962 pcs
Pobieranie: SC2220-471.pdf
RFQ
SC2220-R10
SC2220-R10
Opis: FIXED IND 100NH 7.8A 9.8 MOHM
Pobieranie: SC2220-R10.pdf
SC2220-R24
SC2220-R24
Opis: FIXED IND 240NH 6.6A 14 MOHM SMD
Pobieranie: SC2220-R24.pdf
Opis: FIXED IND 68UH 680MA 938 MOHM
Pobieranie: SC2220-680.pdf
Opis: FIXED IND 47UH 760MA 630 MOHM
SC2220-R42
SC2220-R42
Opis: FIXED IND 420NH 5.4A 18.2 MOHM
Pobieranie: SC2220-R42.pdf
Opis: FIXED IND 4.7MH 70MA 61.04 OHM
SC224DTBR2G
SC224DTBR2G
Producenci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC OPAMP 14TSSOP
Pobieranie:
SC224DR2G
SC224DR2G
Opis: IC OPAMP 14SOIC
Pobieranie:
SC2220-3R3
SC2220-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 3.1A 50.4 MOHM
Pobieranie: SC2220-3R3.pdf
SC2220-4R7
SC2220-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 2.8A 63 MOHM SMD
Pobieranie: SC2220-4R7.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...