SC1608F-330
BelBel
SC1608F-330 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC1608F-330
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 33UH 720MA 510 MOHM
Arkusze danych: SC1608F-330.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC1608F-330
Part Number SC1608F-330 Producent Bel
Opis FIXED IND 33UH 720MA 510 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 145661 pcs Arkusz danych SC1608F-330.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC1608F
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 33µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.115" (2.92mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 510 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 510 mOhm Max
Aktualna ocena 720mA Obecny - Nasycenie 580mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC1608F-4R7
SC1608F-4R7
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 4.7UH 1.8A 90 MOHM SMD
Na stanie: 160265 pcs
Pobieranie: SC1608F-4R7.pdf
RFQ
SC1608F-270
SC1608F-270
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 27UH 800MA 440 MOHM
Na stanie: 132983 pcs
Pobieranie: SC1608F-270.pdf
RFQ
SC1608F-1R5
SC1608F-1R5
Opis: FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD
Pobieranie: SC1608F-1R5.pdf
SC1608F-331
SC1608F-331
Opis: FIXED IND 330UH 200MA 5.8 OHM
Pobieranie: SC1608F-331.pdf
SC1608F-2R2
SC1608F-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
Pobieranie: SC1608F-2R2.pdf
SC1608F-221
SC1608F-221
Opis: FIXED IND 220UH 270MA 3.6 OHM
Pobieranie: SC1608F-221.pdf
SC1608F-3R3
SC1608F-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
Pobieranie: SC1608F-3R3.pdf
SC1608F-1R0
SC1608F-1R0
Opis: FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
Pobieranie: SC1608F-1R0.pdf
SC1608F-471
SC1608F-471
Opis: FIXED IND 470UH 180MA 7.25 OHM
Pobieranie: SC1608F-471.pdf
SC1608F-220
SC1608F-220
Opis: FIXED IND 22UH 860MA 370 MOHM
Pobieranie: SC1608F-220.pdf
SC1608F-680
SC1608F-680
Opis: FIXED IND 68UH 480MA 1.1 OHM SMD
Pobieranie: SC1608F-680.pdf
SC1608F-470
SC1608F-470
Opis: FIXED IND 47UH 560MA 750 MOHM
Pobieranie: SC1608F-470.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...