SC1212-102
BelBel
SC1212-102 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC1212-102
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 1MH 145MA 12 OHM SMD
Arkusze danych: SC1212-102.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SC1212-102
Part Number SC1212-102 Producent Bel
Opis FIXED IND 1MH 145MA 12 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5999 pcs Arkusz danych SC1212-102.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SC1212
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 1mH Wysokość - Siedzą (Max) 0.091" (2.30mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 1mH Shielded Inductor 145mA 12 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max Aktualna ocena 145mA
Obecny - Nasycenie 30mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC1210-4R7
SC1210-4R7
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 4.7UH 980MA 260 MOHM
Na stanie: 226462 pcs
Pobieranie: SC1210-4R7.pdf
RFQ
SC1210-391
SC1210-391
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 390UH 110MA 22.1 OHM
Na stanie: 178610 pcs
Pobieranie: SC1210-391.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 2.2MH 110MA 23.5 OHM
Pobieranie: SC1212-222.pdf
Opis: FIXED IND 680UH 175MA 9 OHM SMD
Opis: FIXED IND 560UH 90MA 28.6 OHM
Opis: FIXED IND 47UH 380MA 1.69 OHM
Opis: FIXED IND 1.5MH 130MA 15 OHM SMD
Opis: FIXED IND 560UH 190MA 8 OHM SMD
SC1214TSTRT
SC1214TSTRT
Producenci: Semtech
Opis: IC MOSFET DVR COMBISENSE 20TSSOP
Pobieranie: SC1214TSTRT.pdf
Opis: FIXED IND 470UH 100MA 24.7 OHM
SC121ULTRT
SC121ULTRT
Producenci: Semtech
Opis: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
Pobieranie: SC121ULTRT.pdf
SC1211VXSTRT
SC1211VXSTRT
Opis: IC REG CTRLR BUCK 8SOIC
Pobieranie: SC1211VXSTRT.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...