SC105-330
BelBel
SC105-330 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SC105-330
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 33UH 2.16A 120 MOHM
Arkusze danych: SC105-330.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SC105-330
Part Number SC105-330 Producent Bel
Opis FIXED IND 33UH 2.16A 120 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 145502 pcs Arkusz danych SC105-330.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
Zastawianie Unshielded Seria SC105
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 2.52MHz Indukcyjność 33µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.224" (5.70mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 2.16A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Aktualna ocena 2.16A Obecny - Nasycenie 1.5A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SC105-270
SC105-270
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 27UH 2.3A 110 MOHM SMD
Na stanie: 170019 pcs
Pobieranie: SC105-270.pdf
RFQ
Producenci: Bel
Opis: FIXED IND 330UH 680MA 1.15 OHM
Na stanie: 160489 pcs
Pobieranie: SC105-331.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 47UH 1.8A 170 MOHM SMD
Opis: FIXED IND 470UH 480MA 1.48 OHM
Opis: FIXED IND 56UH 1.6A 190 MOHM SMD
Opis: FIXED IND 390UH 560MA 1.3 OHM
Opis: FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
Opis: FIXED IND 270UH 780MA 970 MOHM
Opis: FIXED IND 220UH 900MA 730 MOHM
Opis: FIXED IND 39UH 2A 140 MOHM SMD
Opis: FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
Opis: FIXED IND 180UH 1A 630 MOHM SMD
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...