PSR122.5-7IP
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PSR122.5-7IP
Producent / marka: Bel
Opis produktu DC DC CONVERTER 12V
Arkusze danych: PSR122.5-7IP.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PSR122.5-7IP
Part Number PSR122.5-7IP Producent Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5565 pcs Arkusz danych PSR122.5-7IP.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Wejście (Min) 15V
Napięcie - wejściowa (maks) 80V Rodzaj Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated
Rozmiar / Wymiar 2.76" L x 1.98" W x 0.99" H (70.2mm x 50.2mm x 25.2mm) Seria Melcher PSR
Opakowania Bulk Package / Case 6-DIP Module
temperatura robocza -25°C ~ 71°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
Wydajność 87% szczegółowy opis Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 15V - 80V Input
Obecny - Wyjście (Max) 2.5A Funkcje sterowania Enable, Active Low