MAP80-1012G
BelBel
MAP80-1012G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAP80-1012G
Producent / marka: Bel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 12V 80W
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 472 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 472 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAP80-1012G
Part Number MAP80-1012G Producent Bel
Opis AC/DC CONVERTER 12V 80W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 472 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 12V
Napięcie - Izolacja 2.6kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 7.20" L x 4.20" W x 1.80" H (182.9mm x 106.7mm x 45.7mm)
Seria MAP80 Moc (W) 80W
Inne nazwy 179-2355
MAP801012G
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne Yes
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Adjustable Output, Universal Input
Wydajność 80% szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 7.5A 90 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 7.5A Zatwierdzenia CE