LDW480-24
BelBel
LDW480-24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LDW480-24
Producent / marka: Bel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 480W
Arkusze danych: 1.LDW480-24.pdf2.LDW480-24.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 527 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 527 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LDW480-24
Part Number LDW480-24 Producent Bel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 480W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 527 pcs Arkusz danych 1.LDW480-24.pdf2.LDW480-24.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 4.2kV Napięcie - Wejście 187 ~ 550 VAC (1 ~ 3PH), 250 ~ 725 VDC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 4.92" L x 2.87" W x 5.51" H (125.0mm x 73.0mm x 140.0mm)
Seria LDW480 Moc (W) 480W
Inne nazwy 179-2913 temperatura robocza -40°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania DIN Rail
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Wymagane obciążenie minimalne -
cechy Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, PFC Wydajność 92%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 187 ~ 550 VAC (1 ~ 3PH), 250 ~ 725 VDC Input Obecny - Wyjście (Max) 20A