IES020YG-A
BelBel
IES020YG-A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IES020YG-A
Producent / marka: Bel
Opis produktu DC DC CONVERTER 5V 20W
Arkusze danych: IES020YG-A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje IES020YG-A
Part Number IES020YG-A Producent Bel
Opis DC DC CONVERTER 5V 20W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4155 pcs Arkusz danych IES020YG-A.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 1.5kV
Napięcie - Wejście (Min) 16V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria IES Moc (W) 20W
Opakowania Bulk Package / Case 9-DIP Module
Inne nazwy 179-2134 temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy - Wydajność 87%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 16V - 36V Input Obecny - Wyjście (Max) 4A