HLS30ZD-NT
BelBel
HLS30ZD-NT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HLS30ZD-NT
Producent / marka: Bel
Opis produktu DC DC CONVERTER 2.5V 75W
Arkusze danych: HLS30ZD-NT.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje HLS30ZD-NT
Part Number HLS30ZD-NT Producent Bel
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 75W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5683 pcs Arkusz danych HLS30ZD-NT.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 2.5V Napięcie - Izolacja 1.5kV
Napięcie - Wejście (Min) 36V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.40" L x 2.28" W x 0.43" H (61.0mm x 57.9mm x 10.9mm)
Seria HLS Moc (W) 75W
Opakowania Tray Package / Case 9-DIP Module, 1/2 Brick
Inne nazwy 179-2246 temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy - Wydajność 88%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 30A 36V - 75V Input Obecny - Wyjście (Max) 30A