HAS030YJ-A
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HAS030YJ-A
Producent / marka: Bel
Opis produktu DC DC CONVERTER 15V 30W
Arkusze danych: HAS030YJ-A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje HAS030YJ-A
Part Number HAS030YJ-A Producent Bel
Opis DC DC CONVERTER 15V 30W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5756 pcs Arkusz danych HAS030YJ-A.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.5kV
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Seria HAS Moc (W) 30W
Opakowania Bulk Package / Case 9-DIP Module
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant cechy OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność 86% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 18V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 2A Aplikacje ITE (Commercial)