DPC-120-35
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DPC-120-35
Producent / marka: Bel
Opis produktu XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE
Arkusze danych: DPC-120-35.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DPC-120-35
Part Number DPC-120-35 Producent Bel
Opis XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13156 pcs Arkusz danych DPC-120-35.pdf
Waga 0.313 lb (141.97g) Napięcie - Secondary (pełne obciążenie) Parallel 60V, Series 120V
Napięcie - Pierwotne 115V, 230V Napięcie - Izolacja 1500Vrms
Rodzaj Laminated Core Termination Style PC Pin
Rozmiar / Wymiar 41.30mm L x 31.80mm W Seria DPC
Uzwojenie wtórne (e) Dual Uzwojenie pierwotne (e) Dual
Moc - Max 4.4 VA Rodzaj mocowania Through Hole
Wysokość - Siedzą (Max) 34.92mm Obecny - Wyjście (Max) Parallel 70mA, Series 35mA