DBUF25ST
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DBUF25ST
Producent / marka: Bel
Opis produktu DSUB 25 F CRIMP FLOA G30 TIN
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DBUF25ST
Part Number DBUF25ST Producent Bel
Opis DSUB 25 F CRIMP FLOA G30 TIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6082 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie - Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria D*U
Opakowania - Inne nazwy CDBUF25ST
temperatura robocza -65°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Reportaż z kołnierzem - cechy -
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A