DBE25PTI
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DBE25PTI
Producent / marka: Bel
Opis produktu DSUB 25 M SOD CLIN G TIN IND
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DBE25PTI
Part Number DBE25PTI Producent Bel
Opis DSUB 25 M SOD CLIN G TIN IND Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 10731 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria BASIC® D
Opakowania - Inne nazwy CDBE25PTI
temperatura robocza -65°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyester, Glass Filled
Reportaż z kołnierzem Cable Side (4-40) cechy Grounding Indents
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A