BACC45FS16-10P
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BACC45FS16-10P
Producent / marka: Bel
Opis produktu CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: 1.BACC45FS16-10P.pdf2.BACC45FS16-10P.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BACC45FS16-10P
Part Number BACC45FS16-10P Producent Bel
Opis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1704 pcs Arkusz danych 1.BACC45FS16-10P.pdf2.BACC45FS16-10P.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 16-10 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Anodized Seria MIL-DTL-26500, BACC45
Opakowania Bulk Inne nazwy CBACC45FS16-10P
Orientacja N (Normal) temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Liczba biegunów 10 (Power) Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał - Stopień ochrony Environment Sealed
cechy Coupling Nut mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 10 (Power) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Aktualna ocena -
Materiał styków - Kontakt z grubością wykończenia - krycie 50.0µin (1.27µm)
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Kolor - Otwarcie kablowa 0.769" (19.53mm)
Materiał Backshell, poszycie - Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
BACC45FS14C15S8
BACC45FS14C15S8
Producenci: Bel
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Na stanie: 1385 pcs
Pobieranie: BACC45FS14C15S8.pdf
RFQ
BACC45FS16-10P8H
BACC45FS16-10P8H
Producenci: Cinch Connectivity Solutions
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 10POS STR
Na stanie: 3303 pcs
Pobieranie:
RFQ
BACC45FS16-10P8
BACC45FS16-10P8
Producenci: Bel
Opis: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Pobieranie: BACC45FS16-10P8.pdf
BACC45FS14C15S7
BACC45FS14C15S7
Pobieranie: BACC45FS14C15S7.pdf
BACC45FS14C15S6
BACC45FS14C15S6
Pobieranie: BACC45FS14C15S6.pdf
BACC45FS16-10P7
BACC45FS16-10P7
Pobieranie: BACC45FS16-10P7.pdf
BACC45FS16-10P7H
BACC45FS16-10P7H
Opis: CONN PLG HSG MALE 10POS INLINE
Pobieranie: BACC45FS16-10P7H.pdf
BACC45FS14C7S7
BACC45FS14C7S7
Opis: CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP
Pobieranie: BACC45FS14C7S7.pdf
BACC45FS14C4S
BACC45FS14C4S
Opis: CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Pobieranie: BACC45FS14C4S.pdf
BACC45FS16-10P6H
BACC45FS16-10P6H
Pobieranie: BACC45FS16-10P6H.pdf
BACC45FS14C7S8
BACC45FS14C7S8
Pobieranie: BACC45FS14C7S8.pdf
BACC45FS16-10P6
BACC45FS16-10P6
Pobieranie:
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...