BACC45FN22C55P9
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BACC45FN22C55P9
Producent / marka: Bel
Opis produktu CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: BACC45FN22C55P9.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BACC45FN22C55P9
Part Number BACC45FN22C55P9 Producent Bel
Opis CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1205 pcs Arkusz danych BACC45FN22C55P9.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 22-55 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Anodized Seria MIL-DTL-26500, BACC45
Opakowania Bulk Inne nazwy CBACC45FN22C55P9
Orientacja 9 temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Liczba biegunów 55 (Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wstaw materiał -
Stopień ochrony Environment Sealed cechy Cable Clamp
Aktualna ocena - Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 50.0µin (1.27µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Male Pins Kolor -
Otwarcie kablowa - Materiał Backshell, poszycie -
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
BACC45FN22A55S9
BACC45FN22A55S9
Producenci: Bel
Opis: 26500 55C 55#20 S BY RECP WC
Na stanie: 866 pcs
Pobieranie: BACC45FN22A55S9.pdf
RFQ
BACC45FN24-43P
BACC45FN24-43P
Producenci: Bel
Opis: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Na stanie: 740 pcs
Pobieranie: BACC45FN24-43P.pdf
RFQ
BACC45FN22C55P
BACC45FN22C55P
Opis: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP