ABC550-1T24
BelBel
ABC550-1T24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ABC550-1T24
Producent / marka: Bel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 150/550W
Arkusze danych: ABC550-1T24.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 439 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 439 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ABC550-1T24
Part Number ABC550-1T24 Producent Bel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150/550W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 439 pcs Arkusz danych ABC550-1T24.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Seria ABC550 Moc (W) 150W (550W Forced Air)
Inne nazwy 179-2855 temperatura robocza -40°C ~ 70°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne No
cechy DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input Wydajność 91%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 6.25A