ABC41-1T12L
BelBel
ABC41-1T12L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ABC41-1T12L
Producent / marka: Bel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 12V 40W
Arkusze danych: ABC41-1T12L.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ABC41-1T12L
Part Number ABC41-1T12L Producent Bel
Opis AC/DC CONVERTER 12V 40W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5348 pcs Arkusz danych ABC41-1T12L.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 12V
Napięcie - Izolacja 4kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 3.00" L x 2.00" W x 0.97" H (76.2mm x 50.8mm x 24.7mm)
Seria ABC41 Moc (W) 40W
Inne nazwy 179-2999 temperatura robocza -40°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne Yes
cechy Universal Input Wydajność 85%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 3.33A