ABC225-1024L
BelBel
ABC225-1024L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ABC225-1024L
Producent / marka: Bel
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 113/125W
Arkusze danych: ABC225-1024L.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ABC225-1024L
Part Number ABC225-1024L Producent Bel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 113/125W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1097 pcs Arkusz danych ABC225-1024L.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Seria ABC225 Moc (W) 113W (225W Forced Air)
Inne nazwy 179-2816 temperatura robocza -40°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne No
cechy DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input Wydajność 93%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.68A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 4.68A