56-200-LPI
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 56-200-LPI
Producent / marka: Bel
Opis produktu XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
Arkusze danych: 56-200-LPI.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 56-200-LPI
Part Number 56-200-LPI Producent Bel
Opis XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7450 pcs Arkusz danych 56-200-LPI.pdf
Waga 0.75 lb (340.19g) Napięcie - Secondary (pełne obciążenie) Parallel 28V, Series 56V
Napięcie - Pierwotne 115V, 230V Napięcie - Izolacja 4000Vrms
Rodzaj Semi-Toroidal Termination Style PC Pin
Rozmiar / Wymiar 66.80mm L x 55.60mm W Seria LPI
Uzwojenie wtórne (e) Dual Uzwojenie pierwotne (e) Dual
Moc - Max 12 VA Inne nazwy 595-1271
Rodzaj mocowania Through Hole Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 26.60mm
Obecny - Wyjście (Max) Parallel 400mA, Series 200mA Centrum Tap No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
56-209
Producenci: Apex Tool Group
Opis: WR COMB LNG 12PT 9MM BLK
Na stanie: 6109 pcs
Pobieranie:
RFQ
56-210
Producenci: Apex Tool Group
Opis: WR COMB LNG 12PT 10MM BLK
Na stanie: 4930 pcs
Pobieranie:
RFQ
Opis: WR COMB LNG 12PT 7MM BLK