0659P2000-13
BelBel
0659P2000-13 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0659P2000-13
Producent / marka: Bel
Opis produktu FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM
Arkusze danych: 0659P2000-13.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0659P2000-13
Part Number 0659P2000-13 Producent Bel
Opis FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 373557 pcs Arkusz danych 0659P2000-13.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Seria 0659P Czas odpowiedzi Slow
Opakowania Bulk Package / Case 5mm x 20mm (Axial)
Inne nazwy 507-2014 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 14 Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Ceramic
Odporność na zimno DC 0.049 Ohms Aktualna ocena 2A