BZX85B6V8-TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX85B6V8-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BZX85B6V8-TR
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu DIODE ZENER 6.8V 1.3W DO41
Arkusze danych: BZX85B6V8-TR.pdf
25000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BZX85B6V8-TR
Part Number BZX85B6V8-TR Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 6.8V 1.3W DO41 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1266445 pcs Arkusz danych BZX85B6V8-TR.pdf
Napięcie - Izolacja 3.5 Ohm Napięcie - Podział DO-41
Seria Automotive, AEC-Q101 Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 1.3W Polaryzacja DO-204AL, DO-41, Axial
temperatura robocza -55°C ~ 175°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Numer części producenta BZX85B6V8-TR Impedancja (Max) (Zzt) 6.8V
Rozszerzony opis Zener Diode 1.3W ±2% Through Hole DO-41 ESR (Equivalent Series Resistance) ±2%
Diode Configuration 1µA @ 4V Opis DIODE ZENER 6.8V 1.3W DO41