PS45L-R01FAR50KN
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PS45L-R01FAR50KN
Producent / marka: BI Technologies / TT Electronics
Opis produktu SLIDE POT 50KOHM 0.125W TOP 45MM
Arkusze danych: PS45L-R01FAR50KN.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PS45L-R01FAR50KN
Part Number PS45L-R01FAR50KN Producent BI Technologies / TT Electronics
Opis SLIDE POT 50KOHM 0.125W TOP 45MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68020 pcs Arkusz danych PS45L-R01FAR50KN.pdf
Zakres Travel 45mm Tolerancja ±20%
Rozmiar / Wymiar Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm) Seria PSxxL
Tryb panel 50 kOhms Moc (W) 0.125W, 1/8W
Rodzaj mocowania Through Hole Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ Fadera Standard, LED
szczegółowy opis 50 kOhms 0.125W, 1/8W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type Typ regulacji Top