26508-LDV
AvenAven
26508-LDV Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 26508-LDV
Producent / marka: Aven
Opis produktu LAMP MAG 3 DIOPT 110V 220V LEDS
Arkusze danych: 26508-LDV.pdf
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
Stan magazynowy 335 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 335 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 26508-LDV
Part Number 26508-LDV Producent Aven
Opis LAMP MAG 3 DIOPT 110V 220V LEDS Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 335 pcs Arkusz danych 26508-LDV.pdf
Waga 11 lbs (5kg) Napięcie 110V, 220V
Seria ProVue Touch Inne nazwy 243-1142
26508LDV
Rodzaj mocowania Edge Clamp Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks Lens Style / rozmiar 3 Diopter (1.75x), 7.00" (177.80mm) Diameter
Status bezołowiowy / status RoHS Not applicable / Not applicable Lampa / Lupa Rodzaj Lamp, Magnifier
Długość przewodu - Kolor White
Żarówka LED, White (108), UV (72) Ramię 35.00" (889.0mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
26505-RC-ESD
26505-RC-ESD
Producenci: Aven
Opis: REPLACEMENT CLAMP FOR 26505 SRS
Na stanie: 10020 pcs
Pobieranie: 26505-RC-ESD.pdf
RFQ
2650AT43A0100E
2650AT43A0100E
Producenci: Johanson Technology
Opis: RF ANT 2.65GHZ CHIP SOLDER SMD
Na stanie: 5596 pcs
Pobieranie: 2650AT43A0100E.pdf
RFQ
26508-LED
26508-LED
Producenci: Aven
Opis: LAMP MAG 3 DIOPT 110V 220V LEDS
Na stanie: 406 pcs
Pobieranie: 26508-LED.pdf
26507-SBK
26507-SBK
Opis: LAMP MAG 5 DIOPT 115V 24 LEDS
Pobieranie: 26507-SBK.pdf
2651
Producenci: Adafruit
Opis: SENSOR BARO/ALT BMP280 I2C/SPI
Pobieranie: 2651.pdf
26506-ELV
26506-ELV
Opis: LAMP MAG 3 DIOPTER 115V 78 LEDS
Pobieranie: 26506-ELV.pdf
26507-XL5
26507-XL5
Opis: LAMP MAGNIFIER 2.25X LED
Pobieranie: 26507-XL5.pdf
26509-STN
26509-STN
Opis: FLOOR STAND 30"
Pobieranie: 26509-STN.pdf
26506-SIV
26506-SIV
Opis: LAMP MAGNIFIER 3 DIOPTER 115V 9W
Pobieranie: 26506-SIV.pdf
Pobieranie: 26505-SIV.pdf
2650A
2650A
Producenci: B&K Precision
Opis: SPECTRUM ANALYZER 3.3GHZ HANDHLD
Na stanie: 13 pcs
Pobieranie: 2650A.pdf
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: HOOK-UP DUAL WALL STRND 16AWG
Pobieranie: 265091-000.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...