ME30A4802C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ME30A4802C01
Producent / marka: Ault / SL Power
Opis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 30W
Arkusze danych: ME30A4802C01.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ME30A4802C01
Part Number ME30A4802C01 Producent Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 30W Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 5331 pcs Arkusz danych ME30A4802C01.pdf
Napięcie - Wyjście 48V Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rozmiar / Wymiar 3.76" L x 2.13" W x 1.32" H (95.5mm x 54.0mm x 33.6mm) Seria ME30 (30W)
Region Wykorzystywane North America Moc (W) 30W
Polaryzacja Positive Center Złącze wyjściowe Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Brak poboru mocy obciążenia 100mW (Max)
Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks Typ wejścia Multi-Blade (Single Blade Included)
Złącze wejściowe NEMA 1-15P Formularz Wall Mount
Wydajność Level VI szczegółowy opis 48V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
Obecny - Wyjście (Max) 630mA Długość przewodu 57" (1.45m)