MB65S24K
Ault / SL PowerAult / SL Power
MB65S24K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MB65S24K
Producent / marka: Ault / SL Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 65W
Arkusze danych: MB65S24K.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MB65S24K
Part Number MB65S24K Producent Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 65W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1656 pcs Arkusz danych MB65S24K.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 4.5kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 3.50" L x 2.00" W x 1.30" H (88.9mm x 50.8mm x 33.1mm)
Seria MB65S Moc (W) 65W
Inne nazwy 271-2854 temperatura robocza -20°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne No
cechy Adjustable Output, Universal Input Wydajność 89%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.7A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 2.7A