GPC140-12
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPC140-12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GPC140-12
Producent / marka: Ault / SL Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 12V 140W
Arkusze danych: GPC140-12.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje GPC140-12
Part Number GPC140-12 Producent Ault / SL Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 140W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4502 pcs Arkusz danych GPC140-12.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 12V
Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC Rodzaj Open Frame
Rozmiar / Wymiar 8.50" L x 4.50" W x 2.12" H (215.9mm x 114.3mm x 53.9mm) Seria GPC140
Moc (W) 140W (160W Forced Air) temperatura robocza 0°C ~ 50°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne No Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
cechy Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Wydajność 70%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 11.7A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 11.7A