PR02FS0201009KR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PR02FS0201009KR500
Producent / marka: Angstrohm / Vishay
Opis produktu RES 10 OHM 10% 2W AXIAL
Arkusze danych: PR02FS0201009KR500.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PR02FS0201009KR500
Part Number PR02FS0201009KR500 Producent Vishay BC Components
Opis RES 10 OHM 10% 2W AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 926318 pcs Arkusz danych PR02FS0201009KR500.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 2W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) ±250ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm) Seria PR02-FS
Stan RoHS Digi-Reel® Polaryzacja Axial
Inne nazwy BC3354DKR temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Numer części producenta PR02FS0201009KR500 Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety FIFO 2
Rozszerzony opis 10 Ohm ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Metal Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Opis RES 10 OHM 10% 2W AXIAL Okładziny, Typ obudowy Metal Film