BFC246945184
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BFC246945184
Producent / marka: Angstrohm / Vishay
Opis produktu CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD
Arkusze danych: BFC246945184.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BFC246945184
Part Number BFC246945184 Producent Vishay BC Components
Opis CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 132713 pcs Arkusz danych BFC246945184.pdf
Napięcie znamionowe - DC 160V Tolerancja 0.18µF
Zakończenie PC Pins Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.394" (10.00mm)
Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.205" W (12.50mm x 5.20mm) Seria MKT469
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Polaryzacja Radial Inne nazwy 222246945184
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Numer części producenta BFC246945184 Żywotność @ Temp. -
Wysokość - Siedzą (Max) 0.480" (12.20mm) cechy -
Rozszerzony opis 0.18µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Średnica dielektryka Polyester, Metallized Opis CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD
Obecna - Przeciek 250V