564R30GAQ68
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
564R30GAQ68 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 564R30GAQ68
Producent / marka: Angstrohm / Vishay
Opis produktu CAP CER 68PF 3KV X7R RADIAL
Arkusze danych: 564R30GAQ68.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 564R30GAQ68
Part Number 564R30GAQ68 Producent Vishay BC Components
Opis CAP CER 68PF 3KV X7R RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 156558 pcs Arkusz danych 564R30GAQ68.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 3000V (3kV)
Tolerancja 68pF Grubość (maks) X7R
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.252" (6.40mm) Rozmiar / Wymiar 0.331" Dia (8.40mm)
Seria Cera-Mite 564R Stan RoHS Bulk
Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose oceny -
Polaryzacja Radial, Disc temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Numer części producenta 564R30GAQ68
Lead Style - Wysokość - Siedzą (Max) 0.520" (13.20mm)
cechy - Współczynnik awaryjności Straight
Rozszerzony opis 68pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP CER 68PF 3KV X7R RADIAL