561R1DF0Q56
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 561R1DF0Q56
Producent / marka: Angstrohm / Vishay
Opis produktu CAP CER 56PF 1KV N1500 RADIAL
Arkusze danych: 561R1DF0Q56.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 561R1DF0Q56
Part Number 561R1DF0Q56 Producent Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 56PF 1KV N1500 RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 162483 pcs Arkusz danych 561R1DF0Q56.pdf
Napięcie - znamionowe 1000V (1kV) Tolerancja ±5%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy N1500
Rozmiar / Wymiar 0.252" Dia (6.40mm) Seria Cera-Mite 561R
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 40 Weeks Lead Style Straight
Główny odstęp 0.252" (6.40mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Low Dissipation Factor
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 56pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor N1500 Radial, Disc
Pojemność 56pF Aplikacje General Purpose