BD2425P50100AHF
AnarenAnaren
BD2425P50100AHF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BD2425P50100AHF
Producent / marka: Anaren
Opis produktu BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0404
Arkusze danych: BD2425P50100AHF.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BD2425P50100AHF
Part Number BD2425P50100AHF Producent Anaren
Opis BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0404 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 184613 pcs Arkusz danych BD2425P50100AHF.pdf
Seria Xinger® Return Loss (Min) 15dB
faza Różnica Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0404 (1010 Metric) Inne nazwy 1173-1068-1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Insertion Loss (Max) 0.9dB Impedancja - niesymetryczne / symetryczne 50 / 100 Ohm
Zakres częstotliwości 2.4GHz ~ 2.5GHz szczegółowy opis RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 100 Ohm 0404 (1010 Metric)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
BD242B
BD242B
Producenci: STMicroelectronics
Opis: TRANS PNP 80V 3A TO-220
Na stanie: 102660 pcs
Pobieranie: BD242B.pdf
RFQ
Producenci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TRANS PNP 80V 3A TO220AB