ESDM04100
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESDM04100
Producent / marka: Amphenol Pcd
Opis produktu CONN TERM BLK 4POS 2.54MM R/A BK
Arkusze danych: ESDM04100.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESDM04100
Part Number ESDM04100 Producent Amphenol Pcd
Opis CONN TERM BLK 4POS 2.54MM R/A BK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 93083 pcs Arkusz danych ESDM04100.pdf
Zakończenie przewodu Screw - Rising Cage Clamp wire Gauge 16-30 AWG
Napięcie 150V Torque - Śruba 0.13 Nm (1.15 Lb-In)
Seria ESDM Gwint -
Materiał śruby - Poszycie Copper Alloy - Nickel Plated Pozycje na poziomie 4
Smoła 0.100" (2.54mm) Opakowania Tray
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Liczba poziomów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Gody Orientacja Horizontal with Board Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
cechy - szczegółowy opis 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
Aktualny, bieżący 10A Kontakt Materiał - Poszycie Copper Alloy - Tin Plated
Kolor Black Clamp Materiał - Poszycie Copper Alloy - Nickel Plated
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ESDLWHRVG
ESDLWHRVG
Producenci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE, SUPER FAST
Na stanie: 1039929 pcs
Pobieranie: ESDLWHRVG.pdf
RFQ
ESDM03100
ESDM03100
Producenci: Amphenol Pcd
Opis: CONN TERM BLK 3POS 2.54MM R/A BK
Na stanie: 92378 pcs
Pobieranie: ESDM03100.pdf
RFQ
ESDLW RQG
ESDLW RQG
Opis: DIODE, SUPER FAST
Pobieranie: ESDLW RQG.pdf
Producenci: Amphenol Pcd
Opis: CONN TERM BLK 9POS 2.54MM R/A BK