EP3SL340H1152C4L
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL340H1152C4L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EP3SL340H1152C4L
Producent / marka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis produktu IC FPGA 744 I/O 1152HBGA
Arkusze danych: 1.EP3SL340H1152C4L.pdf2.EP3SL340H1152C4L.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 5 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
21 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EP3SL340H1152C4L
Part Number EP3SL340H1152C4L Producent Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis IC FPGA 744 I/O 1152HBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5 pcs Arkusz danych 1.EP3SL340H1152C4L.pdf2.EP3SL340H1152C4L.pdf
Napięcie - Dostawa 0.86 V ~ 1.15 V Wszystkich RAM Bity 18822144
Dostawca urządzeń Pakiet 1152-HBGA (40x40) Seria Stratix® III L
Package / Case 1152-BBGA, FCBGA temperatura robocza 0°C ~ 85°C (TJ)