EP3SL150F1152C2N
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL150F1152C2N Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EP3SL150F1152C2N
Producent / marka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis produktu IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 22 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EP3SL150F1152C2N
Part Number EP3SL150F1152C2N Producent Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Dostawa 0.86 V ~ 1.15 V Wszystkich RAM Bity 6543360
Dostawca urządzeń Pakiet 1152-FBGA (35x35) Seria Stratix® III L
Package / Case 1152-BBGA, FCBGA Inne nazwy 544-2409
EP3SL150F1152C2NES
temperatura robocza 0°C ~ 85°C (TJ) Ilość Logic Elements / Komórki 142500